В Ужгороді провели силовий турнір "Карпатський ведмідь"

Силовий турнір "Карпатський ведмідь" провели в Ужгороді на площі Театральній. Змагання організовують всімнадцяте. Цьогоріч участь взяли три стронгмени – Іван Григоровський, Іван Деркач та Володимир Цифра. Цьогоріч змагалися тільки спортсмени із Закарпатської області, — розповів співорганізатор турніру Іван Григорський.

Сімнадцятий силовий турнір "Карпатський ведмідь" провели в Ужгороді

Перед силовим турніром "Карпатський ведмідь" провели змагання "Юніор стронгмен". Хлопці мали перекотити та перетягнути колесо, закинути 4 різні предмети на платформу, перетягнути вантажівку на 15 метрів та протримати 100 кг на час.

Наймолодшим учасником був Іван Григоровський. Йому 14 років. Хлопець зайняв третє місце. "Я готувався до цього турніру. З 7-ми років я займаюся спортом, а також останні три роки я непрофесійно, але займаюся, зі своїм татом-стронгменом. Найбільше мені подобається те, що тут можна показати свою силу", — розповів у коментарі Суспільному Іван Григоровський.

Перше місце у турнірі «Юніор стронгмен» здобув 16-річний Олександр Ґроскоп. Після нагородження переможців, провели сімнадцятий силовий турнір "Карпатський ведмідь". Стронгмени мали три завдання: підняти колоду вагою 100 кг, виконати станову тягу з потовщеним грифом 330 кг, та протримати на час 8-ми кілограмові кухлі з водою.

"Ми розпочали проводити турнір у 2004 році, але сьогодні в нас такий особливий день, тому що ми проводимо два турніри в один день. У 2009 році ми започаткували турнір «Юніор Стронгмен» для юнаків 15-18 років. Так як був карантин, ми змушені були перенести турнір і робимо два в один день", — співорганізатор турніру Іван Григоровський.

Новий рекорд у Закарпатській області встановив Володимир Цифра. Чоловік підняв колоду вагою 160 кілограм. "Я виступав на різних змаганнях етапу "Кубка Європи", перемагав там, але коли я приходжу виступати в Ужгород саме на "Карпатський ведмідь", завжди хвилююся. Чому? Не знаю. Я виступав із 10 найсильнішими людьми, вигравав у них деякі вправи, перемагав на етапах, але там не хвилювався, бо там просто приходиш і виступаєш, робиш свою роботу, а тут тебе люди знають, дивляться, хвилюєшся, щоб не програти, таке виходить", — розповів Володимир Цифра.

Третє місце у сімнадцятому силовому турнірі "Карпатський ведмідь" зайняв Іван Деркач, друге – Іван Григоровський, перше – Володимир Цифра. Це вже четверта перемога Володимира у цьому турнірі.