6-7 грудня пройде конференція щодо спільного зі США виробництва озброєння — Єрмак

6-7 грудня пройде конференція щодо спільного зі США виробництва озброєння — Єрмак

6-7 грудня відбудеться конференція щодо українсько-американського виробництва озброєння
Фото: ОПУ

6–7 грудня у США у Вашингтоні відбудеться перша конференція щодо українсько-американського виробництва озброєння.

Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак під час зі студентами та викладачами Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", передає пресслужба глави держави.

"Ця подія надзвичайно важлива для нашої оборонної галузі. У заході візьмуть участь представники кількох десятків вітчизняних підприємств — як державних, так і приватних. Ще більше компаній — зі США. Очікуємо на конструктивний і предметний діалог, що втілиться в майбутньому в контракти. Ми будемо дуже раді залучати до конференції студентів та випускників вашого вишу", — сказав Єрмак.

За словами Єрмака, розвиток ВПК є питанням перемоги і це одним із основних пріоритетів. Він пояснив, що в умовах повномасштабної війни час має ключове значення, адже кожна хвилина – це життя людей і воїнів.

“Все, що вже зроблено — і ваш Інститут передових та оборонних технологій, і система Sikorsky Challenge — справді має величезний потенціал. Навіть те, що вже вдалося протягом цього року здійснити щодо наших сучасних українських технологій і в БпЛА, і в іншому озброєнні, сьогодні вражає не тільки нас. Це насамперед вражає ворога, але й вражає наших партнерів”, — сказав Єрмак.

За його словами, розвиток вітчизняного військово-промислового комплексу — це важлива основа майбутніх безпекових гарантій для України, які нині опрацьовуються в межах вільнюської Спільної декларації G7 щодо підтримки України.

У зустрічі також взяли участь міністр оборони Рустем Умєров, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, ректор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Михайло Згуровський.

Раніше президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 17 листопада заявив, що Україна активно взаємодіє зі Сполученими Штатами щодо спільного виробництва зброї. За його слвоами, вже є домовленості щодо конкретних речей.

На початок