Черкаський спортсмен виборов золото на чемпіонаті в Туреччині

Черкаський спортсмен виборов золото на чемпіонаті в Туреччині Фото - Федерація легкої атлетики Черкаської області

Черкаський легкоатлет Олексій Поліщук виграв золоту медаль у естафетному бігу 4х100 метрів у складі збірної команди України. Про це повідомила пресслужба федерації легкої атлетики Черкаської області.

Черкащанин виборов нагороду на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів, який відбувся у Стамбулі 12-13 вересня.

Нещодавно Олексій Поліщук здобув срібну нагороду в забігу на 200 метрів на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, що відбувся у Луцьку. Він продемонстрував результат 22,67 секунди.

Раніше Олексій на чемпіонаті України в Луцьку виборов перше місце у стрибках у довжину.