Житель Балаклії, який працював "правоохоронцем" під час окупації, отримав 13 років ув'язнення

Житель Балаклії, який працював "правоохоронцем" під час окупації, отримав 13 років ув'язнення

балаклія знак
Відремонтований знак "Я люблю Балаклію" в деокупованій Балаклії. Фото: Балаклійська МВА

Жителя Балаклії засудили до 13 років позбавлення волі за співпрацю з росіянами. Сторона обвинувачення довела, що чоловік працював у "правоохоронній системі" та охороняв адмінбудівлі окупантів.

Вирок виніс Комінтернівський районний суд Харкова, повідомили у пресслужбі Харківської облпрокуратури.

Слідство встановило, що 31-річний чоловік під час окупації Балаклії без досвіду влаштувався працювати "правоохоронцем". Улітку 2022 року він добровільно обійняв посаду бійця у "спеціальному відділі швидкого реагування".

"Чоловік охороняв склади з російською гуманітарною допомогою та адмінбудівлі. Крім того, він "зливав" російським військовослужбовцям інформацію про місцевих жителів з проукраїнською позицією та про тих, у кого родичі проходять службу у ЗСУ", — сказано у повідомленні.

Після деокупації жителя Балаклії заарештували. На суді він не визнав провину, заявивши, що "просто працював в "охоронній фірмі", повідомили у пресслужбі прокуратури.

Засуджений отримав 13 років ув'язнення з позбавленням права обіймати посади в судових та правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 15 років з конфіскацією майна.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок