Рятувальники допомогли вже понад 2100 людям, потерпілим через негоду — Шмигаль

Рятувальники допомогли вже понад 2100 людям, потерпілим через негоду — Шмигаль

ДСНС допомагає водіям, дороги, сніг, негода, Одещина
Рятувальники допомагають людям, що застрягли на дорогах через негоду, Одещина, 27 листопада 2023. Фото: ДСНС/Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що на дорогах станом на день 27 листопада працюють понад 300 одиниць спеціальної техніки, щоби усунути наслідки снігової негоди й вітру в Україні. Служби допомогли більш як 2100 людям.

Про це урядовець написав у своєму Telegram.

Загалом над ліквідацією наслідків негоди працюють понад 1000 рятувальників та більш ніж 300 одиниць техніки. Робота цілодобова. Уже надали допомогу для понад 2,1 тисячі людей, відбуксировано близько 900 транспортних засобів. А також триває відновлення електропостачання до понад 1,8 тисячі населених пунктів.

Складні погодні умови в Україні

Раніше очільник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм розповів, що через аномальну кількість опадів по Україні на Одещині дуже ускладнений рух на 14 ділянках, у замети потрапили й заблоковані 315 транспортних засобів, на Миколаївщині — 4 ділянки та 200 транспортних засобів, у Кіровоградській області — 3 ділянки та 60 машин відповідно.

В Україні через різке погіршення погодних умов розпочав цілодобову роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

Внаслідок негоди в Україні станом на ранок 27 листопада на 14 автодорогах перекрито рух транспорту, у 16 областях знеструмлені населені пункти.

Влада України відкрила гарячу лінію для тих, хто застряг на дорозі й не може поїхати. За цим номером можна звернутись по різну допомогу: +38 (067) 400 60 80.

На початок