Негода в Україні: перекрито 14 доріг, знеструмлення у 16 областях

Негода в Україні: перекрито 14 доріг, знеструмлення у 16 областях

Негода в Україні: перекрито 14 доріг, знеструмлення у 16 областях
. Негода на Одещині 26 листопада. Фото: ГУНП в Одеській області

Внаслідок негоди в Україні на 14 автодорогах перекрито рух транспорту, у 16 областях знеструмлені населені пункти.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За його словами, загалом на території України знеструмлено 2019 населених пунктів у 16 областях, 1370 вантажних транспортних засобів перебувають у місцях тимчасового відстою, відбуксовано 840 автомобілів.

Міністр закликав водіїв уникати поїздок регіонами, де вирує негода.

"Якщо Вам потрібна допомога – зверніться до екстрених служб за номерами 101 та 102. У регіонах працюють "пункти незламності" та пересувні пункти обігріву", — сказав Клименко.

Оперативна ситуація у регіонах

Одеська область: найскладніша ситуація на півночі та півдні регіону: снігові перемети сягають півтора метра. До ліквідації наслідків негоди залучені рятувальники, поліція, нацгвардійці, прикордонники.

Поблизу села Удобне прикордонники з автобусів евакуювали 42 людини, зокрема 10 дітей. За допомогою снігохода на трасі Ізмаїл-Рені рятувальники визволили 6 людей.

Відбуксовано понад 500 автомобілів, зокрема 14 автобусів та 12 автомобілів екстреної допомоги. Надано допомогу 1624 особам, зокрема 93 дітям. Із ознаками переохолодження до медиків звернулися 6 людей.

Миколаївська область: перекрито рух на 10 ділянках доріг, перемети сягають 2 метрів. Підрозділи ДСНС залучалися до ліквідації наслідків негоди 49 разів, 75 автомобілів відбуксовано.

Черкаська область: поблизу міста Кам’янка ускладнено рух. Поліцейські організували рух транспорту у реверсному режимі, близько 40 вантажних автомобілів зупинені на відстій. Рятувальники розгорнули пересувні пункти обігріву.

Кіровоградська область: поблизу села Велика Виска ліквідовано затор, 30 вантажних автомобілів стоять на узбіччі. Відбуксовано 164 транспортні засоби, 293 людям надана допомога.

В Україні через різке погіршення погодних умов розпочав цілодобову роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

На початок