Спортсменка з Житомира посіла друге місце на Кубку України зі стрільби з лука

спорт, стрільба з лука, спортсменка, Кубок України, ЖОДЮСШ "Динамівець"
Спортсменка з Житомира посіла друге місце на Кубку України зі стрільби з лука. Фото: ЖОДЮСШ "Динамівець"

Житомирянка Ольга Хомутовська посіла друге місце на Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні, який проходив у місті Львів з 22 по 25 жовтня.

Про це повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа "Динамівець".

У повідомленні йдеться, що участь у змаганнях взяли п'ять спортсменів від Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Динамівець".

"Ольга Хомутовська здобула друге місце серед жінок із блочним луком, а Тетяна Харитончик посіла 17-те місце в цій категорії. На етапі 1/16 фіналу дівчата зіграли одна з одною, і Ольга перемогла з рахунком 141-134", — пише пресслужба спортивної школи "Динамівець".
Скриншот з відео ЖОДЮСШ "Динамівець"

Також за інформацією Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Динамівець" Денис Андрушкевич, Максим Миколайчук і Софія Гарбарчук, не потрапили до фінального раунду, але це лише початок для них у дорослій категорії.

Що відомо про Ольгу Хомутовську

Спортсменка Ольга Хомутовська здобула першу в історії Житомирщини медаль чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Ольга стала бронзовою призеркою змагань, що проходили у місті Ньюпорт у Великобританії. Суспільному розповіла, що найбільше мріє про перемогу України у війні та хоче виграти золото на Чемпіонаті світу.

Жовтень 2023 року. Фото: Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА

Також 13 вересня Ольга Хомутовська отримала стипендію від міського голови за третє місце на чемпіонаті Європи серед молоді зі стрільби з лука.

"Ми були впевнені в нашій перемозі, попри те, що шансів було не багато. Ми тренувалися чотири місяці в Польщі, тому було дуже значуще, що наші зусилля виправдалися. Крім того, ми розуміємо, що третє місце — це не наша межа, і ми можемо досягти ще вищих результатів. Тому плануємо працювати наполегливо, аби бути першими не лише в Україні, але й у світовому чи європейському рейтингу", — сказала Ольга Хомутовська.

Також Ольга Хомутовська стала чемпіонкою на фіналі Кубку України зі стрільби з лука, який проходив у місті Чернівці з другого по п’яте жовтня.