Грандіозний камбек приніс Осаці перемогу на US Open-2020

Грандіозний камбек приніс Осаці перемогу на US Open-2020 АР

Наомі Осака відігралася з 1:6, 0:2 та змогла вдруге в кар'єрі виграти US Open.

За кілька днів до початку US Open Вікторія Азаренко та Наомі Осака мали зустрітися у фіналі турніру в Цинциннаті, однак тоді японка не вийшла на гру через травму. Однак на американській серії турнірів у 2020 році білоруска з японкою мали зіграти: сталося це у фіналі US Open.

У півфіналі Азаренко вибила головну надію американських фанів, Серену Вільямс, тоді як Осака розібралася з іншою американкою - Дженніфер Брейді.

У першому сеті фіналу на корті була лише білоруска: вона виграла партію за 27 хвилин, взявши три подачі суперниці (6:1). Початок другого сету теж залишився за Вікторією - вона швидко зробила брейк та повела 2:0.

Однак у критичний момент Осака змогла видати один з найбільших камбеків сезону: японка швидко зробила зворотній брейк, а тоді виграла ще дві подачі суперниці (6:3 в другому сеті). У третій партії усе вирішив один брейк Наомі - 6:3 та перемога в матчі.

Наомі Осака - дворазова чемпіонка US Open. Японка повернула собі звання, яке вона вперше здобула в 2018 році.

Наомі ОсакаАР

Наомі Осака

Що це означає

• Наомі Осака - перша тенісистка за 25 років, яка програла перший сет в фіналі US Open, але виграла титул.
  • Наомі Осака виграла третій турнір Великого Шолому в кар'єрі. Усього вона тричі грала в фіналах: три фінали, три перемоги, 100% реалізації у ключових матчах.
  • Вікторія Азаренко вийшла у фінал турніру Великого Шолому вперше з 2013 року, але не змогла виграти. Загалом для неї це був третій фінал US Open в кар'єрі: третя поразка.
  • Осака піднялася на третє місце в світовому рейтингу WTA, а Азаренко - на 14.