У Хмельницькому влаштували Family Fest

У Хмельницькому влаштували Family Fest

У Хмельницькому влаштували Family Fest
Фото: Суспільне Поділля

Сімейний фестиваль Family Fest 12 вересня влаштували у Хмельницькому. Це перші сімейні змагання у ДЮСШ№3 за час карантину. Про це Суспільному розповіла директорка Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №3 Олеся Закуренко.

За її словами, влаштували змагання не випадково: «цей фестиваль присвячений Дню фізичної культури і спорту. Тому цього року ми вирішили провести такий захід і з нашими вихованцями та їхніми батьками».

На змаганнях представлено декілька видів спорту, це тхеквондо ВТФ, це теніс, теніс настільний. Фото: Суспільне Поділля
На змаганнях представлено декілька видів спорту, це тхеквондо ВТФ, це теніс, теніс настільний. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

Заступниця начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради розповідає, що внесли корективи у програму через карантин.

«На цих змаганнях буде представлено декілька видів спорту, які культивуються саме в цій ДЮСШ це тхеквондо ВТФ, це теніс, теніс настільний. Будуть проведені різні естафети, змагання, і дуже приємно, що саме в цей день, спортсмени будуть брати участь разом зі своїми найпалкішими вболівальниками з батьками», - розповідає Наталія Томусяк.

Спортсмени беруть участь разом зі своїми найпалкішими вболівальниками з батьками. Фото: Суспільне Поділля
Спортсмени беруть участь разом зі своїми найпалкішими вболівальниками з батьками. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

За словами старшої тренерки з тенісу ДЮСШ №3 Наталії Трембіцької, батьки до участі у фестивалі готувалися не один день: «коли батьки почули, що буде такий захід, хтось два тижні, хтось три, готувались, приходили пробували, проводилися заняття».

Батько Анастасії - Іван Божок каже, що вперше бере участь у подібному заході: «Для людини, яка не тренується, виходити на люди досить лячно, і відчуваєш себе ніяково, хочеться дати дитині приклад, відчуваєш, що цього можеш не зробити».

За словами директорки Хмельницької ДЮСШ №3 Олесі Закуренко захід проводять за усіма карантинними вимогами. Фото: Суспільне Поділля
За словами директорки Хмельницької ДЮСШ №3 Олесі Закуренко захід проводять за усіма карантинними вимогами. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

За словами директорки Хмельницької ДЮСШ №3 Олесі Закуренко захід проводять за усіма карантинними вимогами. При вході знаходиться медичний працівник, який вимірює температуру, попереджає всіх про масковий режим та дезінфікує руки. Також було проведено розмежування усіх видів спорту, аби уникнути великого скупчення людей.

Читайте також

У Хмельницькому відбувся чемпіонат міста з баскетболу

На початок