Папа Римський: "Задоволення від їжі та сексу йде від Бога"

Папа Римський: "Задоволення від їжі та сексу йде від Бога"

Папа Римський: "Задоволення від їжі та сексу йде від Бога"
АР

Папа Римський Франциск заявив, що церква дарма засуджувала задоволення від їжі та сексу, бо насправді воно йде від Бога.

"Задоволення походить безпосередньо від Бога. Воно не католицьке, не християнське або чиєсь іще, воно просто божественне", — заявив Папа в інтерв'ю для книги TerraFutura, передає The Insider.

При цьому він наголосив, що церква завжди засуджувала "нелюдське, грубе, вульгарне", але приймала "просте та моральне".

Папа Франциск переконаний, що через те, що церква "неправильно тлумачила християнське послання" інтимна насолода і радість від смачної їжі стали жертвами "моралі надмірності".

"Задоволення від їжі існує для того, щоб зберегти здоров'я, а сексуальне задоволення — для того, щоб зробити любов гарнішою та продовжувати рід", — наголосив Папа Римський.

Раніше Папа Римський Франциск вже виступив і на захист представників ЛГБТ-спільноти, заявивши, що їх створив Бог та любить такими, які вони є.

Що відомо

  • Папа Римський Франциск під час зустрічі із паломниками заявив, що шляхом виправлення ближнього, який помилився, є не пліткування й обговорювання його помилок з іншими, а практика "братерського напоумлення".
  • Раніше Папа Римський Франциск закликав світову спільноту списати борги з найбідніших країн, які постраждали внаслідок пандемії коронавірусу. Він зазначив, що такі країни зіткнулися з серйозними наслідками в медичній, соціальній та економічній сферах.
На початок