Папа Римський заявив, що плітки – це "гірша чума, ніж COVID-19"

Папа Римський заявив, що плітки – це "гірша чума, ніж COVID-19"

Папа Римський заявив, що плітки – це "гірша чума, ніж COVID-19"
. Associated Press

Папа Римський Франциск під час зустрічі із паломниками заявив, що шляхом виправлення ближнього, який помилився, є не пліткування й обговорювання його помилок з іншими, а практика "братерського напоумлення". Про це повідомляють "Новини Ватикану".

"Нехай же Діва Марія допоможе нам зробити братерське напоумлення здоровою звичкою, аби в наших спільнотах встановлювалися завжди нові братерські стосунки, що ґрунтуються на взаємному прощенні та, насамперед, на непереможній силі Божого милосердя", – побажав Папа, наголосивши перед цим на тому, що слід якнайпильніше остерігатися пліткування, яке є "чумою, гіршою від COVID-19", бо походить від "батька брехні" диявола, головною метою якого є сіяти поділ, всупереч "педагогіці повернення", якої навчає Ісус.

Як зауважив Папа Римський, щоби виправити ближнього, потрібно "піти й докорити йому віч-на-віч". Тобто, не слід "виносити гріх на площі", але прийти з пошаною, не з наміром судити, але допомогти усвідомити те, що людина накоїла.

Що відомо

  • Раніше Папа Римський Франциск закликав світову спільноту списати борги з найбідніших країн, які постраждали внаслідок пандемії коронавірусу. Він зазначив, що такі країни зіткнулися з серйозними наслідками в медичній, соціальній та економічній сферах.

На початок