19 депутатів з Житомирщини виїжджали за кордон за системою "Шлях" — запит Суспільного

19 депутатів з Житомирщини виїжджали за кордон за системою "Шлях" — запит Суспільного

19 депутатів з Житомирщини виїжджали за кордон за системою "Шлях" — запит Суспільного
Ілюстративне фото/Facebook Житомирського прикордонного загону

Від початку повномасштабного вторгнення і до 15 листопада 2023 року у Житомирській області чоловікам видали 11 тисяч 595 дозволів на виїзд за кордон за системою "Шлях". В числі тих, хто виїжджав, були також 19 депутатів Житомирської облради.

Про це у відповідь на запит Суспільного повідомила Житомирська обласна військова адміністрація.

Кількість звернень

У телекомунікаційній системі зареєстровано 11 тисяч 595 людей, які отримали дозвіл на виїзд за кордон. Оскільки дозвіл видається один раз на пів року, є ймовірність, що дозволи чоловіки отримували по кілька разів, тож, число тих із них, хто виїжджав за кордон, може бути меншим від кількості отриманих дозволів.

Загалом, за дозволами зверталися 379 інституцій, серед яких благодійні фонди, громадські організації, некомерційні комунальні підприємства, навчальний заклад, виконавчі комітети та ради громад, військові частини, релігійні організації, різні управління, товариства, асоціації та добровольчі формування.

Згідно з інформацією, наданою Житомирською обласною військовою адміністрацією, серед тих, хто отримав дозволи на виїзд, були і 19 депутатів Житомирської обласної ради.

Окрім цього, Житомирська обласна військова адміністрація повідомила, що не веде облік кількості відмов в отриманні дозволів та не має інформації щодо кількості водіїв, які виїхали і не повернулися в Україну.

Що таке Система "Шлях"

16 березня 2022 року в Україні запрацювала система "Шлях" — ця система дає змогу легально тимчасово виїжджати за кордон чоловікам віком від 18 до 60 років, які є волонтерами або ж водіями вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, а також водіями, які перевозять медичні та гуманітарні вантажі.

Як отримати дозвіл для виїзду за кордон через систему “Шлях”

Потрібно звернутися до Житомирської обласної військової адміністрації.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок