Ван Дам травмувався під час зйомок фільму в Києві

Ван Дам травмувався під час зйомок фільму в Києві

Ван Дам травмувався під час зйомок фільму в Києві Netflix

Голлівудський актор Жан-Клод ван Дам пошкодив м'язи під час зйомок бойових сцен у Києві для комедійного бойовика The Last Mercenary.

Про це актор розповів у відеотрансляції в Instagram.

"Тут, в Україні, за два попередні дні ми зняли 5 поєдинків. Зйомки були важкі і фізично, і психологічно. Як ви могли бачити на минулому відео, я був із бандажем на шиї, крім того, пошкодив біцепс. Але ми намагаємося спершу зняти всі екшн-сцени і вже потім переходити до "драматичних сцен". Далі буде легше", – зазначив ван Дам.

Частина знімального процесу відбувається на території Київського водосховища.

Актори та члени знімальної команди активно діляться фото з Києва та околиць у соцмережах.

Що відомо

  • Стрімінговий сервіс Netflix вперше знімає фільм в Україні. Це буде комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні під назвою The Last Mercenary ("Останній найманець"). Головну роль у картині грає всесвітньо відомий голлівудський актор Жан-Клод ван Дам.
  • Переважна частина зйомок проходить у Києві, а також — у Парижі, адже за сюжетом події розгортатимуться у Франції.
  • Як повідомив міністр культури Олександр Ткаченко, The Last Mercenary стане першою стрічкою, яка отримає рібейтиВідшкодування частини витрат на зйомку фільмів. У жовтні 2019 року депутати внесли зміни до закону "Про державну підтримку кінематографії в Україні", який передбачає повернення іноземним кіновиробникам 25% витрат на зйомки фільмів в Україні. за новим законом про кіно в України.
  • 12 сепрня через зйомки фільму із Жаном-Клодом ван Дамом у Києві перекривали рух вулицями.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше