На щиті з Донеччини повернувся воїн з Хмельниччини Сергій Дячук

На щиті з Донеччини повернувся воїн з Хмельниччини Сергій Дячук

На щиті з Донеччини повернувся воїн з Хмельниччини Сергій Дячук
32-річний Сергій Дячук з села Кропивна загинув на Донеччині 16 лютого цього року, листопад 2023. Фото: Сахновецька громада

Дев’ять місяців тому, 16 лютого, під час виконання бойового завдання на Донеччині, загинув Сергій Дячук із села Кропивна, що на Хмельниччині. Лише зараз воїн повертається додому на щиті.

Про це повідомили у Сахновецькій сільській територіальній громаді.

Російсько-українська війна забрала життя захисника, солдата, механіка-водія гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти 32-річного Сергія Дячука, жителя села Кропивна.

"Ціною власного життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за волю і незалежність України.Нехай добрий світлий спомин про мужнього захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, жителів громади, усіх хто знав його, любив і шанував... В цю гірку мить, щиро поділяємо горе сім'ї та разом з Вами тужимо в глибокій скорботі. Хай земля буде пухом. Низький уклін! Вічна пам’ять герою! Герої не вмирають", — йдеться у повідомленні.

Про час поховання військового в громаді повідомлять додатково.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок