Козача Лопань 21 листопада була під ударом РФ: під час гасіння пожежі знайшли тіло чоловіка

Козача Лопань 21 листопада була під ударом РФ: під час гасіння пожежі знайшли тіло чоловіка

Козача Лопань 21 листопада була під ударом РФ: під час гасіння пожежі знайшли тіло чоловіка
Козача Лопань. Ілюстративне фото. Джерело: Суспільне Харків

Козачу Лопань Харківської області вранці 21 листопада обстріляла російська армія. Внаслідок обстрілу сталася пожежа.

Під час гасіння пожежі рятувальники знайшли загиблого, повідомив керівник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко.

"Сьогодні близько шостої ранку російські окупанти знову обстріляли Козачу Лопань. Внаслідок обстрілу сталося загоряння житлового будинку, під час ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло чоловіка 1994 року народження", — йдеться у повідомленні.

Задоренко закликав жителів прикордонної Козачої Лопані евакуюватися у більш безпечні місця.

"На жаль, ворог не збирається відмовлятися від своїх підступних планів, продовжуючи терор місцевого населення. Закликаю мешканців селища виїжджати звідти, хоча б на зимовий період. Якщо ви не маєте можливості виїхати до родичів або знайомих, Дергачівська міська рада готова допомогти з розміщенням на території санітарно-лікувальних закладів області", — повідомив він.

Доповнено 09:43. Загиблого звали Сергій, він загинув внаслідок влучання уламка снаряда, розказала Суспільне Харків староста Людмила Вакуленко.

За її словами, перші вибухи у Козачій Лопані 21 листопада почули близько п'ятої ранку.

"Без 10 хвилин на шосту влучили поблизу будинку. Уламком чоловіка вбило, поранення було несумісним з життям. Мені одразу подзвонила їхня сусідка, сказала, що він ще спав, коли влучило", — розказала Вакуленко.

За її словами, загиблий жив зі співмешканкою та дитиною, але під час удару їх не було вдома.

"Співмешканка сьогодні поїхала на ранковому електропоїзді в Дергачі за гуманітарною допомогою для дитини. Дитина була в матері. Співмешканка з дитиною тому живі. Сергій ніде офіційно працевлаштований не був, але в старостат приходив, допомагав весь час. Наприклад, ми садили дерева, він допомагав ями копати", — розказала Людмила Вакуленко.

РФ обстрілювала Козачу Лопань 18 листопада: пошкоджені 10 будинків. Внаслідок обстрілу 14 листопада були поранені люди, маломобільну жінку евакуювали з розбитого будинку.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок