Байден зареєстрував обліковий запис у соцмережі Цукерберга Threads

Байден зареєстрував обліковий запис у соцмережі Цукерберга Threads

Додаток Threads від Meta
. Додаток Threads від Meta, 6 липня 2023 року, фото: AP/Річард Дрю

Президент США Джо Байден зареєстрував обліковий запис у соціальній мережі Threads. Також свої облікові записи відкрили перша леді США, Білий дім, віцепрезидентка США Камала Харріс та її чоловік Дуглас Емхофф.

Про це пише видання The Verge.

Перший допис Байдена звертається до його переможної президентської промови 2020 року з посиланнями на розкол країни та її нинішню "точку перегину".

Байден зареєстрував обліковий запис у соцмережі Цукерберга Threads
Фото: threads.net/@potus
"Друзі, це президент Байден. Ви чуєте мене сьогодні з нової платформи, але моє повідомлення для вас не змінилося: зараз ми зіткнулися з переломним моментом – одним із тих складних моментів в історії, коли рішення, які ми приймаємо сьогодні, визначатимуть наступні десятиліття. Але я не бачу темного, похмурого, розділеного майбутнього для Америки. Я бачу, що Америка ось-ось злетить. Я продовжуватиму робити все, що в моїх силах, щоб зустріти цей момент – і тримати вас у курсі подій", — написав Байден у своєму першому дописі на платформі Threads.

Зазначається, що підписка Байдена є хорошим знаком для платформи Threads, яка конкурує із соцмережею Ілона Маска Х. На думку видання, приєднання Байдена не означає, що Threads стане заміною Х, але це може означати, що платформа має потенціал як джерело новин.

Прессекретарка Білого дому Робін Паттерсон сказала, що причиною цього кроку є те, що "ми прагнемо зустрічатися з людьми там, де вони є".

Рішення Білого дому приєднатися до Threads додає платформі, яку контролює засновник Facebook Марк Цукерберг, додатковий авторитет. Це також відбувається, коли деякі ключові громадські діячі заявляють, що вони повністю переходять з X на Threads, посилаючись на поведінку Маска.

Як пише Reuters, цей крок, за словами Білого дому, розглядався кілька тижнів. Він стався лише через кілька днів після того, як Білий дім та інші розкритикували Ілона Маска за схвалення антисемітського посту.

Після цього великі медіакомпанії, зокрема Comcast, The Walt Disney Co. і Warner Bros. Discovery, оголосили, що призупиняють рекламу на X, раніше відомому як Twitter.

Що цьому передувало

Ілон Маск 15 листопада підтримав твіт, який звинувачує євреїв у ненависті до білих людей, написавши у відповідь, що це є "фактичною правдою".

В п'ятницю Білий дім засудив заяви мільярдера, назвавши їх "огидними". А коаліція з-понад 150 рабинів закликала Apple, Disney, Amazon, Oracle та інші компанії припинити рекламу в соціальній мережі X.

На початок