Україна судитиме "міністра" окупованої частини Запорізької області з Криму

Україна судитиме "міністра" окупованої частини Запорізької області з Криму

"Міністр молодіжної політики" окупованої частини Запорізької області Антон Тицький
Колишній "радник" окупаційного глави Криму Сергія Аксьонова, "міністр молодіжної політики" окупованої частини Запорізької області Антон Тицький. Антон Тицький. Фото: ForPost

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього "радника" окупаційного глави Криму Сергія Аксьонова, "міністра молодіжної політики" окупованої частини Запорізької області за фактом вчинення трьох тяжких злочинів. Йому загрожує до 15 років ув'язнення.

Про це повідомила прокуратура автономії на своєму каналі у Telegram.

За даними відомства, у 2013 році обвинувачений очолив декілька прокремлівських організацій та установ, а також виступав за захист російської мови та культури. Одразу з початку окупації півострова він зайнявся координацією діяльності незаконних збройних формувань, у тому числі "Самооборони Криму". Колаборант організовував матеріально-технічно забезпечення НЗФ та залучав до них нових учасників.

Правоохоронці не називають імені обвинуваченого, проте Суспільному Крим з власних джерел стало відомо, що йдеться про "депутата" партії "Єдина Росія" Тицького Антона Робертовича. Він має декілька нагород від окупаційних адміністрацій. Зокрема, медалі "За захист Республіки Крим" та "За заслуги перед Донецькою Народною Республікою 3-го ступеня".

Після широкомасштабного російського вторгнення, обвинувачений обійняв посаду "міністра молодіжної політики" на окупованій частині Запорізькій області.

За якими статтями підозрюється Антон Тицький

  • ч. 1 ст. 111 ККУ (державна зрада);
  • ч. 2 ст. 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України);
  • ч. 5 ст. 111-1 ККУ (колабораційна діяльність).

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок