У Міноборони обговорили закупівлю зброї з представниками Бельгії

У Міноборони обговорили закупівлю зброї з представниками Бельгії

Делегація Бельгії
Зустріч з делегацією Бельгії. Фото: Міноборони України

Заступник міністра оборони Дмитро Кліменков зустрівся з делегацією Бельгії — представником посольства Фредеріком Девелтером та керівництвом компанії "Джон Кокеріль Дефанс". Сторони обговорили питання співпраці, зокрема, пріоритети у закупівлі військової техніки для України.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

"Попри те, що наші Сили протиповітряної оборони демонструють досить високі результати, досвід минулої зими показав – противник націлений бити по українській інфраструктурі. Від свого задуму Росія не відмовилась, тому нам потрібно більше систем ППО", — наголосив Кліменков.

Також заступник міністра оборони ознайомив партнерів із реформою системи закупівель у відомстві, які мають зробити цей процес прозорим та зрозумілим для всіх учасників.

Зокрема Кілменков розповів про "Агенцію оборонних закупівель", яка займається придбанням зброї та військової техніки.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися знаковими подарунками. Дмитро Кліменков вручив представнику посольства коін заступника міністра оборони України Фредеріку Девелтеру — тимчасово повіреному у справах посольства Бельгії в Україні.

У липні цього року тодішній міністр оборони Олексій Резніков оголосив, що в Україні створили "Агенцію оборонних закупівель", яка займатиметься всім, що стосується озброєння. За його словами, "Агенція оборонних закупівель" створювалось за зразком натівської логістичної організації NSPA (NATO Support and Procurement Agency), щоб зробити закупівлі зброї для України прозорими та унеможливити корупцію.

На початок