"Ми намагаємось маневрувати в умовах складної погоди". Гуменюк про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

"Ми намагаємось маневрувати в умовах складної погоди". Гуменюк про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

Наталія Гуменюк, Сили оборони півдня
Начальниця об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк. Фото: Медіацентр Україна – Одеса

На тимчасово окупованому російськими військами лівому березі Дніпра підрозділи Сил оборони в умовах складної погоди, яка типова в цю пору року для Херсонщини, намагаються маневрувати.

Про це в марафоні "Єдині новини" заявила керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк

"Лівобережжя Херсонщини — це складна ділянка зони нашої відповідальності й бойова робота там триває. Проте вона не підлягає розголосу, навіть якщо якусь частину ми вже змогли оприлюднити. Ми, використовуючи всі наявні сили та засоби, намагаємося виконати головну задачу — відкинути максимально далеко підрозділи армії РФ, щоб полегшити життя правобережній Херсонщині, щоб менше їх обстрілювали. А росіяни своєю чергою намагається компенсувати це, використовуючи в тому числі тактичну авіацію. Ми намагаємося маневрувати в умовах складної погоди типової для цієї пори року", — сказала Гуменюк.

Раніше у Генштабі повідомили, що Сили оборони на лівобережжі Херсонщини за добу відбили 12 атак армії РФ. Водночас українські військові закріплюються на зайнятих рубежах та завдають вогневого ураження російським окупантам.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок