В низці громад на Херсонщині заборонили продаж алкоголю та посилили заходи порушення комендантської години — ОВА

В низці громад на Херсонщині заборонили продаж алкоголю та посилили заходи порушення комендантської години — ОВА

Доповнено
Херсон, магазин, люди
Херсон, люди йдуть вулицею повз магазину. Ілюстративне фото: Суспільне Херсон

На Херсонщині у низці громад заборонили продаж алкогольних напоїв та посилили заходи щодо порушників комендантської години.

Про це повідомив в Telegram голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За його словами, заборона на продаж алкоголю діє у 160 населених пунктах, які розташовані в тридцятикілометровій зоні від Дніпра.

"Обмеження не поширюються на Херсон, Зеленівку, Степанівку та Чорнобаївку. Крім цього від сьогодні до Херсона не можуть потрапити військові, які не виконують бойові завдання на території Херсонської громади. Виключення захисники і захисниці які проживають тут, знаходяться у відрядженні, відпустці або проходять лікування", — повідомив голова ОВА.

Він додав, що також посилили роботу з мобілізації та порушників комендантської години.

"Національна поліція отримала доручення активізувати роботу щодо розшуку військовозобов'язаних чоловіків. На блокпостах будуть перевіряти, чи не проігнорували вони отриману раніше повістку. Також на раді оборони заборонили публікацію фото та відео, за якими можна точно визначити місце обстрілу РФ", — сказав Прокудін.

Також голова ОВА повідомив, що в одному з населених пунктів Чорнобаївської громади облаштують модульне містечко для людей, які через атаки РФ втратили будинки.

Пізніше керівник Бериславської РВА Володимир Літвінов повідомив, що заборона на продаж алкоголю діє у семи територіальних громадах району. Зокрема, у Тягинській, Бериславській, Новорайській, Борозенській, Милівській, Новоолександрівській та Нововоронцовській.

"Також заборонено продавати спиртовмісні напої у селах Миколаївка, Черешневе, Костирка, Нововознесенське, Добрянка Високопільської громади та у Трифонівці і Нововасилівці Великоолександрівської громади", — йдеться у повідомленні керівника РВА.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок