Канада зняла санкції з одного із російських олігархів

Канада зняла санкції з одного із російських олігархів

Канада зняла санкції з одного із російських олігархів
Прапор Канади. Ілюстративне фото: Getty Images

Канада на початку листопада скасувала санкції, що були запровадженні проти засновника інвестиційного холдингу Finstar Financial Group Олега Бойка.

Про це повідомляється на сайті канадського уряду.

Про причини відповідного рішення публічно поінформовано не було.

Finstar Financial Group вказав, що у серпні 2023 року Бойко подав позови до Федерального суду Канади проти міністерства закордонних справ.

"Після того, як суд порушив адміністративне провадження, глава МЗС Канади (особа, уповноважена розглядати питання запровадження та скасування санкцій, відповідно до національного законодавства) розглянув апеляцію та ухвалив рішення задовольнити її. Він належним чином повідомив заявника листом від 10 листопада", — мовиться на сайті холдингу.

Окрім Канади, обмеження проти олігарха ввели Україна та Австралія.

На сайті НАЗК зазначається, що Бойко "здійснює комерційну діяльність у секторах економіки, які забезпечують істотне джерело доходу для уряду Росії" й таким чином "несе відповідальність за матеріальну або фінансову підтримку дій, що підривають або погрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України".

Forbes оцінує статки Бойка у 1,1 мільярда доларів. Олігарх посідає 100 місце у списку найбагатших російських бізнесменів.

На початок