Канада розширила санкційний список проти РФ

Канада розширила санкційний список проти РФ

Офiцiйно
Канада розширила санкційний список проти РФ
Прапор Канади піднято посеред Торонто. Фото: Getty Images

Канади ввела санкції проти дев’яти фізичних та шести юридичних осіб Росіх, серед яких: видання "Известия" та "Парламентська газета" та телеканал "Рен-ТВ".

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Канади.

Під санкції потрапили, зокрема, президент Російської ради з міжнародних справ Ігор Іванов, гендиректор Російської ради з міжнародних справ Іван Тимофєєв, програмний директор Міжнародного дискусійного клубу "Валдай" Олег Барабанов, науковий керівник Інституту загальної історії РАН Олександр Чубарьян, радник голови Міноборони РФ Андрій Ільницький, політологи Дмитро Суслов, Олександр Коньков та Андрій Сушенцов, а також співачка Жасмін (Сара Шор).

Також обмеження ввели проти міжнародного мультимедійного проєкту Russia Beyond, Інституту держави та права РАН та Центру соціально-консервативної політики.

"Ці організації разом із згаданими вище особами є частиною організованої мережі, метою якої є поширення хибних наративів та пропаганди, яку видають за експертну думку, у спробі узаконити невиправдане порушення Росією суверенітету та територіальної цілісності України", – йдеться у повідомленні відомства.

Канадські санкції щодо РФ

Останній раз Канада вводила санкції щодо РФ у вересні 2023 року. Тоді під обмеження потрапили університети, громадські організації та фізичні особи.

Причиною для запровадження санкцій є причетність окремих фізичних та юридичних осіб до підтримуваної Кремлем незаконної та насильницької масової депортації українських дітей, російської дезінформації та ядерного сектору РФ.

На початок