Чотирьом полеглим воїнам присвоїли звання "Почесний громадянин Коломиї"

Чотирьом полеглим воїнам присвоїли звання "Почесний громадянин Коломиї"

Чотирьом полеглим воїнам присвоїли звання "Почесний громадянин Коломиї"
Фото: Facebook/Коломийська міська рада

Чотирьом загиблим військовослужбовцям з Івано-Франківщини присвоїли звання "Почесний громадянин міста Коломия". За це рішення 16 листопада проголосували депутати Коломийської міської ради.

Про це у Facebook повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

"Всі загиблі воїни для нас — почесні жителі нашої громади. Регулярно на засіданнях сесії міської ради ми офіційно затверджуємо цей статус. Бо йдеться про питання пам’яті та поваги до полеглих військових та їхніх сімей", — йдеться у дописі.

Почесними громадянами Коломиї стали:

  • Мирослав Васильчук — солдат 109 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс". 20 років Мирослав Васильчук разом із дружиною Марічкою жили у Барселоні. У лютому 2022 року він повернувся в Україну і записався до лав ЗСУ. Мирослав Васильчук загинув 25 березня 2022 року у селі Кухарі Київської області під час авіаудару.
  • Ігор Романчук — солдат Чопського прикордонного загону. Служив інспектором прикордонної служби. Військовослужбовець помер від хвороби 1 листопада 2023 року.
  • Олександр Рощук — старший солдат 65 окремої механізованої бригади. Він загинув 24 червня 2023 року на Запорізькому напрямку.
  • Любомир Савчук — сержант 419 окремого стрілецького батальйону. Родом — із села Королівка. Боєць був командиром стрілецького відділення. Загинув 5 листопада 2023 року на Донеччині.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок