На Харківщині заочно судитимуть російських танкістів, які обстріляли житлові будинки через зниклу сумку

На Харківщині заочно судитимуть російських танкістів, які обстріляли житлові будинки через зниклу сумку

Зруйнований будинок на Харківщині
Зруйнований будинок на Харківщині, 19 січня 2023. Фото: Харківська ОВА

Справу 20-річного навідника-оператора танка Юрія Запорожського та 21-річного командира танка Микити Хлистова, які, за версією слідства, обстріляли цивільну інфраструктуру села Верхньої Роганки передали до Харківського районного суду.

Про це повідомили у пресслужбі облпрокуратури.

За даними слідства, наприкінці квітня 2022 року обвинувачені здійснили щонайменше чотири постріли із танкової гармати по житлових будинках у Верхній Роганці. Споруди були повністю зруйновані, а сім’ї мешканців евакуювались до інших населених пунктів.

"Вони вирішили провести обстріл по цивільній інфраструктурі з метою "провчити" місцеве населення. Коли обвинувачені перебували у цьому селі, в одного з них зникла сумка з особистими речами. Російські танкісти шукали її у місцевих, проте так і не знайшли. Окупанти сказали людям, що якщо не знайдуть сумку, то битимуть по їхніх будинках, що і зробили", — повідомили у прокуратурі.

У Харкові заочно судитиму російських військових, які обстріляли житлові будинки через зниклу сумку
Підозрювані у розстрілі будинків з танків у Верхній Роганці. Фото: СБУ

Обвинувачувані перебувають у розшуку. Російських танкістів заочно судитимуть за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою людей.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок