Сили оборони здатні утримувати свої позиції на лівобережжі Херсонщини — ISW

Сили оборони здатні утримувати свої позиції на лівобережжі Херсонщини — ISW

Українські військові на березі Дніпра на Херсонщині
Українські військові на березі Дніпра на Херсонщині, 14 жовтня 2023 року, фото: AP

Українські війська здатні утримувати та забезпечувати свої позиції на лівому березі Херсонської області, який контролює Росія, стверджують аналітики Американського інституту вивчення війни (ISW)

Про це йдеться в аналітичному звіті ISW за 14 листопада 2023 року.

В інституті проаналізували заяву глави Офісу президента Андрія Єрмака, яку він зробив під час виступу в Hudson Institute у Вашингтоні, про те, що українські війська закріпилися на лівому березі Херсонської області й продовжують контрнаступальні дії на невизначених ділянках фронту.

Аналітики ISW стверджують, що Сили оборони проводять більш масштабні, ніж зазвичай, наземні операції на лівобережжі Херсонщини з середини жовтня 2023 року. Так станом на 13 листопада українські війська просунулись до Кринок (30 км на північний схід від Херсонської області та 2 км від річки Дніпро).

Також в інституті вважають, що українські війська не лише закріпились на лівому березі, а й здатні утримувати та забезпечувати свої позиції.

Раніше в ISW повідомляли, що українські війська 9 листопада встановили безперервний контроль над позиціями від Антонівського залізничного мосту на північ від Пойми до Антонівського проїзного мосту на північ від Олешок і перерізали дорогу Олешки-Нова Каховка щонайменше у двох районах.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок