Наслідки ракетної атаки на Київщину: пошкоджено 18 будинків

Наслідки ракетної атаки на Київщину: пошкоджено 18 будинків

ракетна атака РФ
Пошкоджений будинок внаслідок атаки РФ. Київська обл., 11 листопада 2023р. Фото: Поліція Київщини/Facebook

Станом на 16.30 суботи, 11 листопада, через ранкову ракетну атаку РФ були пошкоджені 18 приватних житлових будинків. Влучань в об'єкти критичної інфраструктури не зафіксовано. Люди не постраждали.

Про це у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

За його словами, вибуховою хвилею та внаслідок падіння уламків в домогосподарствах вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи, фасади. Крім того, зазнали пошкоджень господарські приміщення, паркани, одне з приватних підприємств.

"Збираємо всю інформацію про пошкодження, щоб оперативно надавати необхідну допомогу людям, чиє майно постраждало. Оперативні служби продовжують роботу з ліквідації наслідків ворожої атаки", — написав Кравченко.

Що відомо про ракетну атаку на Київ та область 11 листопада

Зранку в суботу, 11 листопада, армія Росії запустила балістичну ракету типу "Іскандер" в бік Києва. Сили протиповітряної оборони збили її на підльоті до столиці. Постраждалих немає, повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

Командувач повітряних сил Микола Олещук повідомив, що балістичну ракету, збили за допомогою ЗРК Patriot.

На Київщині дві ракети влучили в поле між двома населеними пунктами Бориспільського району. Вибуховою хвилею пошкоджено п'ять приватних будинків. Загиблих і постраждалих немає, повідомили у Київській ОВА.

На початок