Макрон: Грудень буде критичним для України

Макрон: Грудень буде критичним для України

Макрон: Грудень буде критичним для України
Президент Франції Еммануель Макрон. Фото: AP

Обов'язком Франції та інших країн є підтримувати Україну в її обороні, але грудень буде критичним, оскільки Сили оборони під час контрнаступальних операцій намагаються повернути окуповані землі.

Про це в інтерв'ю BBC заявив президент Франції Еммануель Макрон.

Він зазначив, що для України "ще не час" сідати за стіл переговорів, і підкреслив, що рішення вести переговори тільки за Києвом. Але він додав, що може настати час "провести чесні та хороші переговори, повернутися за стіл переговорів і знайти рішення з Росією".

Макрон також наголосив, що якщо Росії дозволять виграти війну, "з’явиться нова імперська влада" в Європі, яка може загрожувати іншим колишнім радянським державам, таким як Грузія та Казахстан, а також усьому континенту.

"Тому що, безумовно, це імперіалізм і колоніалізм, те, що Росія робить (в Україні, — ред.)", – сказав він.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна продовжить контрнаступ і буде намагатися показати результат у цьому році попри те, що зараз є “певні труднощі”.

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у статті для The Economist написав, що війна в Україні переходить у нову фазу, перетворюючись на позиційну на виснаження.

На початок