У Хмельницькому на березі Південного Бугу з'явиться Парк Героїв

У Хмельницькому на березі Південного Бугу з'явиться Парк Героїв

У Хмельницькому на березі Південного Бугу з'явиться Парк Героїв
Парк Героїв висадять на обох берегах річки Південний Буг від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе. Скріншот з google-карти Хмельницького

У Хмельницькому незабаром може з'явитися Парк Героїв. Він буде по обидва береги річки Південний Буг на ділянці від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе.

Таке рішення 10 листопада прийняли депутати Хмельницької міської ради.

Площа відведеної під парк земельної ділянки, згідно рішення міськради, займає 23 га.

Зі слів міського голови Олександра Симчишина, це ще одна земельна ділянка, відведена під Парк Героїв.

"До цієї ділянки буде додана попередньо відведена площею близько 3 гектарів і всього буде десь 26 гектарів. Ця ділянка матиме статус парку, який передбачає, що там не буде розміщено жодної капітальної споруди", — каже Симчишин.

Зі слів міського голови, з ініціативою про створення Парку Героїв виступили сім'ї загиблих військових.

"Вони просили виділити земельну ділянку, де можна було б висаджувати дерева в пам'ять про наших Героїв. Ми цю ініціативу підтримали і вирішили створити Парк Героїв. Тож тепер висаджуватимемо там разом із родинами загиблих дерева, зробимо благоустрій і будемо мати у середмісті такий топонім, як Парк Героїв, на честь наших захисників", — каже міський голова.

Який вигляд матиме майбутній парк, зі слів Симчишина, поки ще не думали, але переносити туди куби з портретами Героїв, які наразі розміщені на вулиці Проскурівській, точно не будуть, вони поки залишатимуться там.

"Це буде саме парк. Можливо, встановимо там якийсь пам'ятний знак, капличку —ми над цим ще не думали. Щодо майбутнього увічнення пам'яті наших Героїв, то також є пропозиція створити меморіальний комплекс загиблих захисників біля Свято-Гергіївського храму на вулиці Івана Франка. Але поки це лише все на рівні розмов", — каже Симчишин.

Крім того, на останній сесії міськради, зі слів Симчишина, було закріплено кілька земельних ділянок загальною площею 7,6 гектарів під зелені зони на проспекті Миру та затверджено відведення землі під сквер на вулиці Болбочана у мікрорайоні Дубове.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок