На Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена"

На Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена"

На Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена" Суспільне Рівне

У місті Сарни на Рівненщині офіційно відкрили новий спорткомплекс, будівництво якого розтягнулось на п'ять років. Будівля розрахована на 760 місць. Участь у церемонії відкриття взяв міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт, який 8-го вересня перебуває в області з робочим візитом.

Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена"Суспільне Рівне

Багатофункціональна зала спорткомплексу має розмір близько 4-х тисяч квадратних метрів. Розрахована вона на ігрові види спорту: міні-футбол, волейбол, баскетбол. Тут також діятимуть борцівська, боксерська та тренажерні зали.

Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена"Суспільне Рівне

Комплекс адаптований для зайняття спортом для людей з інвалідністю та маломобільних груп.

Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена"Суспільне Рівне

Загалом будівництво спорткомплексу обійшлось у майже 86,5 мільйонів гривень. Це більш ніж удвічі більше, ніж проєкт був прорахований на початку.

Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена"Суспільне Рівне

Триповерхова будівля передбачена для проведення змагань двох команд (50 осіб).

Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена"Суспільне Рівне

Тренажерні зали розраховані на три десятка людей.

Рівненщині відкрили спорткомплекс "Сарни-Арена"

Що відомо

  • У 2011 році у Сарнах з районного бюджету на будівництво спорткомплексу виділили близько 462 тисячі гривень. Кошти з державного бюджету залучити не вдалося, тож будівництво не розпочалося.
  • У 2015 році під майбутню споруду заклали перший камінь. До початку будівництва його вартість становила 40 мільйонів гривень.
  • У 2016-му році департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА оголосив тендер на визначення підрядника. На конкурс подались чотири учасники: ТОВ "Західметал", приватне підприємство "ІБК Дедал", Товариство з обмеженою відповідальністю "Стиль-Декор" та приватна виробничо-комерційна фірма "Фіалка".
  • Переможцем тендеру стала компанія "Фіалка". Її пропозиція була найдешевшою – 29,96 мільйона гривень. Згідно договору, об'єкт мали завершити до кінця 2017-го, проте згодом строк здачі перенесли на грудень 2018-го.
  • У 2018-му році підрядник, який виконував будівельні роботи, вичерпав повну суму, будівництво зупинили.
  • У серпні 2018-го оголосили новий тендер на добудову спорткомплексу та перенесли дану закінчення робіт та грудень 2019-го. Очікувану вартість оголосили в понад 45 мільйонів гривень. Тендер знову отримала компанія "Фіалка".
  • У квітні 2019-го департамент будівництва уклав з фірмою додаткову угоду, згідно з якою на будівництво мали витратити не 36 мільйонів гривень, а менше мільйона – всього лише 981,8 тисяч гривень. Строк виконання робіт продовжили до грудня 2020 року.
  • У січні 2020 об'єкт включили до президентської програми "Велике будівництво".
  • У червні 2020-го голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов ініціював громадське обговорення назви спорткомплексу. Пропозицій надійшло майже тисячу, в результаті об'єкт вирішили назвати "Сарни-арена".
  • У серпні 2020 "Фіалка" на добудову отримала додаткових 5,85 мільйона гривень без тендеру.

Автори: Руслан Савуляк, Наталія Стратонова

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start