Конгрес Мексики провів другу сесію про НЛО та перуанські мумії

Конгрес Мексики провів другу сесію про НЛО та перуанські мумії

Конгрес Мексики провів другу сесію про НЛО та перуанські мумії
Нижня палату Конгресу Мексики, 1 грудня 2018 р., фото AP

У вівторок, 7 листопада, Конгрес Мексики заслухав дослідників про трипалих перуанських мумій, яких раніше представили як потенційний доказ існування нелюдських форм життя. Науковці визнали автентичність мумій, але відмовилися засвідчити, що останки були позаземними.

Про це пише Reuters.

Під час другого засідання, яке стосувалося НЛО, виступив мексиканський журналіст та ентузіаст НЛО Хайме Мауссана. Він сказав, що тіла, які, як вважають, були знайдені поблизу стародавніх перуанських ліній Наска, не були пов'язані з будь-яким життям на Землі. У своїй доповіді Мауссан більше зосередився на тому, щоб довести, що перуанські мумії не були підробленими. Для цього він залучив низку лікарів, які сказали, що це тіла справжніх, колись живих організмів. Водночас він залишив місце для питань про їхнє походження.

"Жоден із вчених не каже, що результати дослідження доводять, що вони інопланетяни, але я йду далі", — сказав він, припускаючи, що вони можуть бути доказом неземних форм життя.

Антрополог Роджер Зуніга з Національного університету Сан-Луїса Гонзаги в Іка Перу сказав, що дослідники вивчали п'ять подібних зразків протягом чотирьох років.

"Вони справжні. Не було абсолютно ніякого втручання людини у фізичне та біологічне формування цих істот", — сказав Зуніга, додавши, що не знає походження цих істот.

Зуніга представив лист, підписаний 11 дослідниками з університету, в якому вони заявили про те саме. Однак у листі було чітко зазначено, що вони не мали на увазі, що тіла були "позаземними".

Конгресмен Серхіо Гутьєррес від правлячої партії закликав до реформи законодавства Мексики, щоб оприлюднити всю інформацію про НЛО.

Аргентинський хірург Селестіно Адольфо Піотто сказав, що після перегляду результатів тестів і зображень тіл він вважає, що мумії є еволюційною версією сучасних людей, назвавши їх "нашими нащадками".

Під час першої сесії у парламентарі Мексики щодо існування інопланетян, яка відбулася 13 вересня 2023 року, організатори піддалися критиці з боку наукової спільноти. Чимало експертів тоді закидали, що так звані тіла перуанських мумій були модифіковані за допомогою кісток тварин і людини.

На початок