Конгрес проведе слухання на тему приховування урядом США доказів НЛО

Конгрес проведе слухання на тему приховування урядом США доказів НЛО

Конгрес проведе слухання на тему приховування урядом США доказів НЛО
Конгрес США. Фото: Associated Press

Комітет Палати представників Сполучених Штатів у середу, 26 липня, заслухає колишнього офіцера розвідки Девіда Груша, який стверджує, що влада США має у розпорядженні технології та транспортні засоби прибульців і приховує це.

Про новину пише The Gardian.

"Надзвичайне звинувачення в тому, що уряд США приховує інопланетні космічні кораблі, розглянуть на відкритих слуханнях у Конгресі у Вашингтоні в середу", — йдеться у повідомленні.

Твердження Девіда Груша про те, що американська влада приховує докази існування інопланетян, викликало ажіотаж у червні 2023 року. Це спонукало наглядовий комітет під керівництвом республіканців розпочати негайне розслідування.

Відтоді інтрига навколо того, які докази існування прибульців має уряд, лише посилилася. Двома іншими свідками на слуханнях виступлять:

  • колишній командувач ВМС Девід Фравор, який повідомив, що бачив дивний об’єкт у небі під час навчальної місії в 2004 році,
  • військово-морський пілот у відставці Раян Грейвс, який стверджував, що бачив невідомі повітряні явища біля узбережжя Атлантичного океану щодня упродовж кількох років.

Що відомо про розслідування НЛО у США

У червні 2023 року колишній розвідник Девід Груш привернув загальну увагу своєю статтею, у якій заявив, що уряд США незаконно приховує інформацію про НЛО, і навіть припустив, що уряд вступив у контакт із "зловмисними" інопланетними пілотами.

У січні 2021 року спецслужби США зобов’язали розповісти Конгресу все, що знають про НЛО.

У червні 2021 року Спецслужби США, які проаналізували понад 120 випадків появи невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) впродовж близько двох десятиліть, не знайшли доказів їх іншопланетного походження.

У листопаді 2021 року Міністерство оборони США оголосило про створення нової групи для розслідування повідомлень про присутність НЛО в обмеженому повітряному просторі.

На початок