Кабмін передбачив для українців понад 16 тис. грн для закупівлі дров

Кабмін передбачив для українців понад 16 тис. грн для закупівлі дров

Кабмін передбачив для українців понад 16 тис. грн для закупівлі дров
Фото: Суспільне Донбас

Уряд запускає експериментальний проєкт щодо додаткового забезпечення населення дровами та більш як удвічі збільшив максимальну субсидію на закупівлю твердого палива.

Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 7 листопада, повідомили на Урядовому порталі.

За словами Дениса Шмигаля, українські родини раніше за потреби отримували субсидії на тверде паливо, максимальний розмір яких становив 7000 грн на домогосподарство на рік. Він підкреслив, що цієї суми не вистачає для покриття потреб, тому її збільшать до 16,2 тис. грн на рік для однієї родини.

"Граничний розмір субсидії на придбання твердого пічного побутового палива тепер зросте більш ніж удвічі й складатиме 16,2 тис. грн на рік для однієї родини. Таким чином даємо людям ресурс для опалення там, де немає можливості опалювати приміщення газом", — підкреслив Денис Шмигаль.

Зазначається, що станом на тепер субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримують 1,3 млн родин, у середньому в жовтні це було близько 760 грн на сім’ю. Також 1,2 млн сімей отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Середній розмір таких пільг — 850 грн на місяць.

На початок