Скандал із працівниками ТЦК та військовозобов'язаним у лікарні на Хмельниччині: що відомо

Скандал із працівниками ТЦК та військовозобов'язаним у лікарні на Хмельниччині: що відомо

Доповнено
Скандал із працівниками ТЦК та військовозобов'язаним у лікарні на Хмельниччині: що відомо
Скрін із відео, опублікованого Віктором Бабчинським, 5 листопада 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

У соцмережах з'явилося відео, на якому виник конфлікт між працівниками ТЦК та СП і військовозобов'язаним, що перебував у Віньковецькій лікарні на Хмельниччині. На відео чоловіка смикали з усіх сторін, намагаючись витягти з приміщення, найімовірніше до військкомату. Поліцейські стояли поруч і ніяк не реагували на ситуацію, попри заяви військовозобов'язаного щодо необхідності проходження ним ретельного медичного обстеження через скарги на здоров'я.

Дане відео у Facebook опублікував адвокат з Хмельниччини Віктор Бабчинський.

"В людини стався гіпертонічний криз. Лікарі швидкої медичної допомоги доставили людину до лікарні на госпіталізацію, тиск 180 на 120, але його силою викрадають з лікарні", — пише у дописі Бабчинський.

Також, у ролику видно двох представників поліції, які перебувають на місці події, але жоден із них не реагує на ситуацію між військовозобов'язаним чоловіком та працівниками ТЦК. Нижче Бабчинський додає :

"Поліцейські бездіють, лікарів позалякували, адвокату та клієнту заподіяли тілесні ушкодження", — стверджує адвокат.

За словами Бабчинського, дана ситуація виникла через те, що призовникам нібито забороняють проходити обстеження на ВЛК у медзакладі селища Віньківці, що на Хмельниччині.

"В дійсності новопризначений воєнком забороняє проводити обстеження призовників на ВЛК у Віньковецькій лікарні, бо там занадто довго і занадто ретельно оглядають призовників на комісії ВЛК. Тому троє перевертнів ТЦКашників викрадають людей серед вулиць і з приватних будинків, силою везуть до Кам'янець-Подільського або Хмельницького, де без належного огдяду штапують довідки ВЛК про повну придатність до служби, або взагалі не оглядаючи призовників", — зазначив у дописі Бабчинський.

У головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області розповіли, що після опублікування відео у соцмережах, працівники управління департаменту внутрішньої безпеки розпочали перевірку. За словами начальниці сектору комунікацій поліції Хмельницької області Інни Глеги, вони дадуть оцінку діям поліцейських, які були присутні під час конфлікту між працівниками ТЦК та СП і військовозобов'язаним у Віньковецькіій багатопрофільній лікарні. Також Інна Глега повідомила, що жодних заяв щодо порушення прав від військовозобов'язаного-учасника конфлікту чи адвоката Віктора Бабчинського, який опублікував відео у соцмережах, до поліції наразі не надходило.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок