У Черкасах ще в одній школі виявили коронавірус

У Черкасах ще в одній школі виявили коронавірус

У одного з учнів школи №17 виявили коронавірус, клас зачинили на карантин, діти вчитимуться дистанційно. Про це Суспільному стало відомо з власних джерел.

За інформацією, в учня позитивний тест на коронавірус, зовнішні ознаки хвороби у дитини не проявлялися, він є носієм хвороби.

Керівник міського Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов у коментарі Суспільному повідомив, що наразі інформацією з цього приводу не володіє.

Що відомо

  • У 2-ому класі Черкаської школи №19 та 1-ому класі школи №8 виявили випадки коронавірусу. Діти на 2 тижні йдуть на карантин. Учні на цей період навчатимуться дистанційно.
  • Епідемічна ситуація в області дозволяла розпочати навчальний рік 1 вересня. Про це повідомляла очільниця обласного Управління охорони здоров'я Лариса Кошова. Зі слів керівниці обласного управління освіти Ольги Чепкої, дотримання карантинних вимог школярами чи студентами має контролювати керівництво закладів. Працівників повинні забезпечити засобами індивідуального захисту та дезінфекторами, на вході вимірювати температуру. Якщо у школі учнів масками не забезпечують, це повинні зробити батьки.

Читайте також

На початок