На російсько-українській війні загинув колишній воєнком Хмельниччини

На російсько-українській війні загинув колишній воєнком Хмельниччини

На російсько-українській війні загинув колишній воєнком Хмельниччини
Фото: Михайло Сімашкевич/Facebook

Сьогодні, третього листопада 2023, у результаті бомбового удару на Запорізькому напрямку загинув колишній очільник Хмельницького обласного територіального центру комплектування полковник Володимир Возний. Йому було 44 роки.

Про це повідомив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

"Ще пару тижнів тому бачилися, спілкувалися, чаювали. Веселий хлопець, добряк, надійний друг, вправний та сміливий воїн. Мені тебе бракуватиме, друже", — написав Михайло Сімашкевич.

Співчуття щодо загибелі Володимира Возного висловив і колишній очільник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

"Сьогодні о 7:36 я отримав повідомлення з привітанням до Дня ракетних військ від свого друга Володимира Возного, а через кілька годин дізнався, що він загинув…Спільно ми здійснили не одну поїздку на фронт, забезпечували наших захисників найнеобхіднішим, формували батальйони, будували ВОПи, створили підрозділи, які захищали Хмельниччину від шахедів… І просто дружили", — написав на своїй Facebook-сторінці Сергій Гамалій.

Володимир Возний народився 22 грудня 1978 року на Дунаєвеччині. Вищу освіту здобував у Кам’янці-Подільському та у Києві.

З 2000 року військовий проходив службу на Закарпатті у складі 128 окремої механізованої дивізії. З 2003 року служив в 50 окремому інженерно-саперному батальйоні на Кам'янеччині. У 2014 році він брав участь в АТО у Луганській та Донецькій областях.

З липня 2015 року Володимир обіймав посаду військового комісара у Кам'янці-Подільському.

У березні 2022 року Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України полковника Володимира Возного було призначено начальником Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. У серпні 2023 року його було звільнено з посади, після заяви президента про звільнення усіх обласних воєнкомів.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок