На Київщині відновили міст через річку Трубіж

На Київщині відновили міст через річку Трубіж

На Київщині відновили міст через річку Трубіж
Міст через річку Трубіж на Київщині. Скріншот з відео: Руслан Кравченко - голова Київської ОДА / Facebook

На Київщині завершився капітальний ремонт мосту через річку Трубіж, який росіяни зруйнували навесні 2022 року.

Про це повідомив голова ОВА Руслан Кравченко.

Міст з'єднує два населені пункти: село Залісся і село Заворичі в Броварському районі. Його протяжність — 27 метрів.

Відбудова розпочалася у вересні минулого року та тривала близько 13 місяців. За це час відновили берегові опори, встановили прогонову будову, облаштували комунікації та нове дорожнє полотно.

"Відновлюємо на Київщині ще 6 мостів і завершимо роботи найближчим часом. Ще для 14 мостових споруд розробляємо проєкти", — зазначив голова ОВА.

Що відомо про відбудову мостів після деокупації Київщини

Після звільнення Київщини від російських військ 11 квітня 2022 року через річку Ірпінь в Романівці запрацював тимчасовий насипний міст, що з'єднує Ірпінь, Бучу, Гостомель та Ворзель з Києвом. Його звели за 5 днів.

Минулого літа відновили рух залізничним мостом через річку Ірпінь, а в Макарові відремонтували міст через річку Здвиж. Він був пошкоджений російськими військовими внаслідок прямого влучання снарядів.

Восени минулого року почали відновлювати міст річку Трубіж. Також відбудували міст у Стоянці, пошкоджений під час наступу росіян.

У травні 2023 року відкрили відбудований міст через річку Таль на автотрасі Київ–Іванків–Овруч. Його росіяни підірвали, коли відступали з Київської області.

У червні відновили міст через річку Ірпінь, який зруйнувала російська армія в перші дні повномасштабного вторгнення в Україну. Тоді росіяни завдали удару по мосту, що ускладнило евакуацію цивільних. Люди у крижаній воді переходили річку.

Зруйнований військами РФ Романівський міст через річку Ірпінь стане частиною меморіалу.

На початок