"Якби не ця війна, то й син би був живий": у Полтаві попрощалися із бійцем Сергієм Мірошниченком

"Якби не ця війна, то й син би був живий": у Полтаві попрощалися із бійцем Сергієм Мірошниченком

У Полтаві 2 листопада 2023-го попрощалися із воїном Сергієм Мірошниченком
Суспільне Полтава

У Полтаві 2 листопада влаштували заупокійну молитву за військовослужбовцем Сергієм Мірошниченком. Він поліг під час захисту України від російського вторгнення.

Заупокійну молитву розпочали близько 10:00 години у Свято-Успенському соборі ПЦУ у Полтаві. Віддати шану воїнові прийшли із квітами його родичі, друзі та знайомі.

Сергій Мірошниченко служив на посаді старшого стрільця-оператора механізованого батальйону, повідомив Суспільному начальник групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування Сергій Шкурупій.

Загинув боєць 20 жовтня 2023-го від поранень, які отримав під час мінометного обстрілу позицій підрозділу, повідомив Сергій Шкурупій. Це сталося біля села Площанка Сватівського району на Луганщині. Чоловікові було 47, він був старшим солдатом.

На війні з РФ загинув Сергій Мірошниченко з Полтави
Портрет Сергія Мірошниченка. Суспільне Полтава

Прийшов попрощатися із сином його батько Микола Мірошниченко. Суспільному чоловік розповів:

"Якби не ця війна, то й син би був живий. Кому вона потрібна? Пішов у квітні минулого року. Оце півтора роки він на війні. Дзвонив часто, бо доводилось вдома бути одному. Приїжджав у відпустку, збирався іще приїхати. Бачте, не приїхав більше. Уважний, добродушний. І взагалі гарний як син. Завжди турбувався про батька".

Полтавець Сергій Мірошниченко загинув на війні: що відомо
Рідні біля домовини Сергія Мірошниченка. Суспільне Полтава

За словами батька, Сергій народився й виріс у Полтаві. Працював, зокрема, на торговому підприємстві "Полагросервіс". Колега бійця Владислав Іщенко Суспільному розповів:

"Я був його керівником, працював він на нашому підприємстві водієм. Обов’язки виконував нормально. Був гарний товариш, надійний. Безвідмовний був, ніколи ні в чому не відмовляв, був гарною людиною. Добродушний веселий хлопчина. Ми сім’ями товаришуємо, і так збираємося, і на свята, і на вихідні".

Поховали воїна на Затуринському кладовищі біля Полтави. У нього лишились батько й сестра.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок