Через пісню потрапив в етер пропагандистки РФ. Історія 12-річного хлопця з Рівненщини

Через пісню потрапив в етер пропагандистки РФ. Історія 12-річного хлопця з Рівненщини

Ексклюзивно

12-річний Олесь Шевчук з Рівненщини потрапив до етеру російської пропагандистки Ольги Скабєєвої за своє виконання німецької пісні "Was wollen wir trinkenДослівно в перекладі з німецької "Що нам пити"" на фестивалі в Німеччині.

Про це Суспільному розповіла мама хлопця Вікторія Шевчук.

Влітку 2022 року колектив, у якому танцює дубенчанин Олесь Шевчук, запросили представити Україну на "Фестивалі Націй" в німецькому Бергедорфі. Там він заспівав пісню "Was wollen wir trinken".

26 вересня 2022 року "Детектор медіа" викривав російський фейк про Олеся

Заспівав і потрапив в етер пропагандистки РФ: історія 12-річного хлопця з Рівненщини
Олесь Шевчук. Фото: Суспільне Рівне

Перший куплет німецької пісні, яку вони виконали на фестивалі, замінили на українські слова, розповіла Вікторія Шевчук. Таким чином хотіли показати свою повагу німцям. Згодом відео почали поширювати користувачі ТікТоку.

"Потім мені хтось скинув у месенджер, мовляв, подивися, що вони роблять. Хтось із друзів закинув у месенджер посилання на якийсь ТікТок, де виклали Олеся і що там українські діти співають гімн нацистів, і ще щось у такому дусі. Я заходжу туди й мене це не образило, а навпаки — втішило. Ми знали, що вона така, що на неї звернуть увагу, і, власне, що ми полоскочемо нерви мо***лям цією піснею", — зазначила мати Олеся Вікторія Шевчук.

Заспівав і потрапив в етер пропагандистки РФ: історія 12-річного хлопця з Рівненщини
Вікторія Шевчук. Фото: Суспільне Рівне

Зі слів жінки, ТікТок-відео з цією піснею набрало більш як два мільйони переглядів, а також потрапило до етеру російських новин:

"У Скабєєвої на каналі згадували про цю пісню. Згадували про те, що нацистські діти співають гімн Люфтваффе. Але дуже багато людей почало жалітися на це відео, писати скарги, що це фейк, і дуже багато цього відео видалили".

Українські військовослужбовці, побачивши виступ Олеся в Німеччині, записали хлопцю відеоподяку, розповіла Вікторія Шевчук.

У вересні на ютуб-каналі мами Олеся вийшов кліп, де хлопець співає авторську пісню намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря у Дубні архімандрита Меркурія. У зйомках кліпу на пісню "Стрій" брали участь військові, медики, поліціянти, рятувальники, священники й волонтери. Так дубенчанин хоче зібрати гроші для ЗСУ, оскільки його батько — військовослужбовець.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок