СБУ проводить обшуки у кабінеті мера Ужгорода Богдана Андріїва

СБУ проводить обшуки у кабінеті мера Ужгорода Богдана Андріїва

СБУ
Колаж: Віталій Глагола | Telegram, Богдан Андріїв | Facebook

Служба безпеки України проводить обшуки у міській раді та кабінеті мера Ужгорода Богдана Андріїва.

Про це повідомив на своєму Telegram-каналі журналіст Віталій Глагола.

"Як повідомляють мої джерела, Службою безпеки України документується протиправна діяльність окремих депутатів і держслужбовців Ужгородської міської ради щодо незаконного перетину ними державного кордону України", — йдеться у публікації Віталія Глаголи.

Власні джерела Суспільного в правоохоронних органах також підтвердили інформацію про обшуки.

Правоохоронці перевіряли факти ймовірно незаконного виїзду депутатів Ужгородської міськради на відпочинок за кордон під виглядом "відряджень", — повідомили на Facebook-сторінці Закарпатської прокуратури. За попередніми даними, для закордонних поїздок використовувалися запрошення, які не були належним чином зареєстровані та не проходили процедуру офіційного перекладу. Документація підписувалася в обхід системи електронного документообігу.

Що сказав мер Андріїв

Суспільне звернулося за коментарем до речниці Ужгородської міськради Алли Кохан. "Наразі тривають слідчі дії", — зазначила Алла Кохан.

Суспільне зателефонувало міському голові Богдану Андріїву щодо сьогоднішніх обшуків. "У рамках провадження правоохоронці здійснили огляд у кабінеті документів, які стосувалися виїзду депутатів за кордон", — сказав Андріїв. На уточнювальні запитання він не захотів відповідати, сказав, що продовжує працювати у своєму кабінеті.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок