Україна на 90+5 хвилині втратила перемогу у надважливому матчі з Данією

Україна на 90+5 хвилині втратила перемогу у надважливому матчі з Данією Instagram

Молодіжна збірна України не зуміла втримати перемогу на виїзді над Данією.

Україна опинилася у вкрай складному становищі перед відновленням відбору на Євро-2021: три поразки в перших чотирьох матчах не залишали права на помилку. Кожен наступний матч ставав вирішальним.

У матчі шостого туру кваліфікації до молодіжного Євро-2021 збірна України U-21 на виїзді розписала нічию з Данією.

Результат поєдинку визначився в другому таймі. Спершу на 73-й хвилині після розіграшу контратаки Дмитро Топалов віддав на півзахисника "Шахтаря" Данила Сікана, який у підкаті точно пробив у сітку воріт Крістенсена. Цей гол мав бути вирішальним у матчі Данія U21 - Україна U21, однак на 90+5 хвилині після подачі з кутового форвард данців Еміль Рійс зіграв на добиванні й зрівняв рахунок - 1:1.

Після п'яти турів у команди Руслана Ротаня - чотири очки та відставання у дванадцять очок від лідера, в якого на матч більше. Українці опустилися на передостанній рядок у групі. До фінальної частини Євро-2021 потраплять переможці відбіркових груп та п'ять з дев'яти найкращих других команд. Тож шансів на вихід на Євро-2021 в українців майже не залишилося.

6. Мальта - 1 (5)

Наступний матч відбору молодіжна збірна проведе 8 вересня на виїзді проти Фінляндії.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start