Костюк дала бій експершій ракетці світу, але програла в трисетовій дуелі

Костюк дала бій експершій ракетці світу, але програла в трисетовій дуелі

Костюк дала бій експершій ракетці світу, але програла в трисетовій дуелі Jimmie48 Photography WTA

Марта Костюк не змогла подати на сет в другій партії, зрештою програла у двох сетах Наомі Осаці.

У третьому раунді US Open на українку Марту Костюк чекав найбільший, поки що, матч у кар'єрі: проти дворазової переможниці Великого шолому та експершої ракетки світу, Наомі Осаки. Перед виходом на матч Марта зазначила, що її перевагами у грі Костюк - Осака буде маловідомість та вміння грати агресивно в різних аспектах гри.

Зрештою, так і було: Марта часто діяла першим номером, старалася атакувати та не боялася суперницю. Однак хвилювання давалося взнаки: не йшла перша подача (46% у першому сеті, 56% - у другому, 41% - у третьому), одразу дев'ять подвійних помилок. Наомі багато атакувала на другій подачі Марти і здобувала важливі очки.

Результат Костюк - Осака в першому сеті визначили два брейки японки на подачах українки: шансів на брейки у 18-річної Марти не було, 3:6.

У другій партії Костюк краще захищала свою подачу, а при рахунку 3:3 вона змогла зробити важливий брейк. Одразу на наступній подачі японки (при 5:3 на користь Марти) в українки був сет-бол, однак реалізувати вона його не змогла. Зрештою, як і подати на сет - 5:5.

Марта довела другий сет до тай-брейку, який змогла виграти: 7:4. Як і в другому раунді, українка виграла тай-брейк. Щоправда, тоді цього вистачило для перемоги, а тепер для переведення матчу в третій сет.

Підсумковий результат гри Костюк - Осака, зрештою, визначвся у четвертому геймі: на подачі Наомі українка мала п'ять брейк-поїнтів, однак не реалізувала жоден. Японка взяла свою подачу, тоді одразу зробила брейк і повела 3:2. Після цього Марта не відновилася: вона виграла лише один розіграш в наступних трьох геймах і програла сет 2:6.

Загалом гра Костюк - Осака тривала понад дві з половиною години. Костюк дала гідний бій експершій ракетці світу, але вилетіла з US Open.

US Open. Третій раунд

Наомі Осака (Японія, 4) - Марта Костюк (Україна) 2:1 (6:3, 6:7 (4), 6:2)

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start