Американці з’їхалися на фестиваль Burning Man попри карантин

Американці з’їхалися на фестиваль Burning Man попри карантин

Американці з’їхалися на фестиваль Burning Man попри карантин twitter.com/milesjbuergin

Сотні американців вирушили до традиційного місця проведення фестивалю Burning Man у пустелі Блек-Рок штату Невада попри проведення заходу в онлайн-форматі через пандемію. При цьому вони намагаються дотримуватись правил карантину та соціального дистанціювання.

Як повідомляє MyNews4, від 30 серпня на 20-мильну ділянку пустелі, де зазвичай проводиться фестиваль, почали приїздити будинки на колесах, кемпери та арт-машини.

"Спочатку ми дуже хвилювалися. Ми чули, що Бюро з управління земельними ресурсами може блокувати вихід сюди людей, але це не той випадок", – розповів виданню учасник фестивалю Майк Фаулер з Каліфорнії.

На випадок виникнення надзвичайної ситуації на місці перебувають представники Бюро з управління земельними ресурсами та заступники шерифів.

"Ми знали, що люди прийдуть сюди в будь-якому разі через духовний зв'язок із цим місцем. Люди вирішили приїхати сюди під час глобальної пандемії. Тому ми вирішили тримати табору людей на відстані 200 футів один від одного і радити носити маски під час зустрічі з іншими. Якщо люди відчувають себе в безпеці, вони повинні дати іншим відчути себе в безпеці", – розповів виданню один з організаторів заходу.

Учасники фестивалю кажуть, що планують залишити пустелю після Дня праці, який відзначатиметься 7 вересня.

Раніше видання Forbes повідомляло, що фестиваль Burning Man стартував в онлайн-форматі. У цифровому проєкті The Multiverse ("Мультивсесвіт") зможуть взяти участь 100 тисяч осіб.

Користувачі завантажують свої послання – аудіо- та текстові файли, фотографії й зображення на сайт віртуального храму Ethereal Empyrean Experience. 6 вересня організатори знищать віртуальний храм, зокрема, і в реальному житті – обладнання, програмне забезпечення та дані.

Орім "храму" існує ще дев'ять платформ "мультивсесвіту". На головній сторінці відвідувачеві сайту пропонують зробити пожертвування, щоб підтримати фестиваль.

Що відомо

  • Burning Man – щорічний фестиваль, що проходить у пустелі Блек-Рок в Неваді.
  • Фестиваль починається в останній понеділок серпня та триває вісім днів. Останній день припадає на День праці, який відзначається в США в перший понеділок вересня.
  • Кульмінація фестивалю відбувається в суботу після заходу сонця, коли учасники спалюють величезну дерев'яну статую людини.
  • Щороку Burning Man відвідують до 70 тисяч осіб, які сплачують за квиток 400-1200 доларів. Фестиваль приносить близько 60 мільйонів доларів штату Невада щорічно.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше