ЗСУ у Великій Британії навчаються вести бойові дії у міських умовах — Генштаб

ЗСУ у Великій Британії навчаються вести бойові дії у міських умовах — Генштаб

ЗСУ під час навчань у Великій Британії
ЗСУ під час навчань у Великій Британії. Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Військові інструктори та інструкторки Збройних Сил Канади проводять інтенсивну підготовку новобранців ЗСУ у межах багатонаціональної навчальної операції INTERFLEX з базової військової підготовки особового складу у Великій Британії.

Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України.

"Методи ведення бойових дій в міських умовах, методи боротьби з безпілотними авіаційними комплексами — саме ці навчальні модулі як теоретично, так й практично вивчаються українськими військовослужбовцями під час спеціально розроблених з урахуванням вимог ЗСУ занять щодо підвищення боєздатності війська", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця підготовка дає змогу опанувати необхідні тактичні вміння, підвищує безпеку та професіоналізм дій ЗСУ, щоб військовослужбовці могли вправно використовувати отримані необхідні тактичні знання для захисту України.

"Велика Британія, Північна Ірландія та Канада продовжують підтримувати народ України та невпинно співпрацюють із міжнародними партнерами, щоб надавати постійну підтримку Україні у відповідь на порушення Росією міжнародного права", — йдеться у повідомленні.

Військовослужбовці Збройних сил Канади перебувають на території Великої Британії, щоб навчити українських новобранців та забезпечити їхню оперативну готовність, додали у Генштабі ЗСУ.

У Генштабі нагадали, що від початку програми UNIFIER у 2015 році, військові Збройних сил Канади підготували понад 37 тисяч військовослужбовців ЗСУ.

На початок