На Полтавщині прощатимуться із полеглим захисником Максимом Мельником

На Полтавщині прощатимуться із полеглим захисником Максимом Мельником

Загинув Максим Мельник з Полтавщини
Максим Мельник. Фото: Сайт Лубенська міська рада

Із полеглим військовослужбовцем Максимом Мельником прощатимуться у Лубенському районі Полтавської області. Чоловік загинув у жовтні на Донеччині.

Максим Мельник народився та виріс у Лубнах. Навчався у Київському політехнічному коледжі, а потім його призвали на строкову службу. Після цього був у підрозділі поліції спеціального призначення у Києві. Згодом працював в охоронній фірмі та на одному із підприємств у рідному місті. Чоловік захоплювався мотоциклами та комп’ютерами, а ще любив роботу по дереву. Про це повідомили на офіційному сайті Лубенської міської ради.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Максим Мельник вступив до самооборони міста, а у липні 2022-го його мобілізували. За мужність та виконання завдань під час бою воїна нагородили знаком Головнокомандувача Збройних сил України "Золотий хрест" та медаллю "Ветеран війни", йдеться на сайті міської ради.

Поліг Максим Мельник 25 жовтня поблизу села Кліщіївка Донецької області. Чоловік мав звання старший сержант. Про це Суспільному розповів речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Максимові було 34 роки. У нього залишилися батьки та брат. Попрощаються із воїном у Лубнах 30 жовтня.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок