"Загроза досі існує". На Миколаївщині не планують відкривати школи для очного навчання

"Загроза досі існує". На Миколаївщині не планують відкривати школи для очного навчання

У Миколаєві та області станом на 28 жовтня 2023 року не планують відкривати школи для очного навчання. Зберігається загроза обстрілів з боку російської армії.

Про це під час брифінгу розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

За словами Віталія Кіма, у закладах освіти станом на 28 жовтня тривають ремонтні роботи з облаштування укриттів.

"Це питання безпеки. В області працюють деякі заклади, у яких діти навчаються очно. Ми знаходимося в зоні, де будь-якої миті окупант може вдарити. Ця загроза досі існує, у тому числі через розвіддані", — розповідає начальник Миколаївської ОВА.

Начальник ОВА говорить, коли Миколаївська область була прифронтовою, деякі заклади освіти використовувалися військовими.

"У росіян вони позначаються всі, як цілі. Вони інколи б’ють по цілях через пів року, коли військові вже звідти поїхали. Я знаю це і тому я дуже боюся, що прийде у них якийсь там начальник ракетних військ і скаже: "Мені терміново треба щось зробити". І він вдарить по цілях, не розбираючись, що це. Ці цілі — заклади освіти", — каже Віталій Кім.

Віталій Кім розповідає, що за порадою розвідки та Служби безпеки України — відкривати заклади освіти для очного навчання треба трохи згодом.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок