Поблизу Гостомельського аеропорту відновлюють ліс

Поблизу Гостомельського аеропорту відновлюють ліс

Поблизу Гостомельського аеропорту відновлюють ліс
Поблизу аеропорту "Гостомель" висаджують ліс. Фото: Державна екологічна інспекція Столичного округу / Facebook

Поблизу Гостомельського аеропорту на Київщині висадили 4,5 тисячі саджанців дубів та сосен, щоб відновити ліс.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція столичного округу.

Ліси "Клавдієвської ЛНДСДержавне підприємство "Клавдієвська лісова науково-дослідна станція"" були окуповані росіянами з перших днів вторгнення. Значна їхня частина досі не досліджена, тож ходити туди суворо заборонено.

У ДЕІ зазначають, що нові дерева висаджували на безпечній території, яку попередньо обстежили та підготували для висадки лісу.

Що відомо про ліси Києва та області

У березні 2022 року на Київщині заборонили відвідувати ліси цивільному населенню. Заборона триватиме щонайменше до кінця режиму воєнного стану. Щоб повністю розмінувати Київщину, може знадобитись 8-10 років.

У Києві також продовжує діяти заборона на відвідування лісів. Порушникам загрожує штраф, що може сягати кількох тисяч гривень. Також протягом року в київських лісах планують висадити майже 224 тисячі сіянців лісових культур. Зокрема 1,5 тисячі сосен вже ростуть у Дарницькому лісництві.

У грудні Державна екологічна інспекція Столичного округу повідомила, що за 10 місяців війни довкіллю Києва та області завдано збитків на 47 мільярдів 483 мільйони гривень.

На початок