У Звягелі на Житомирщині депутатам та працівникам виконкому роздали повістки

У Звягелі на Житомирщині депутатам та працівникам виконкому роздали повістки

У Звягелі на Житомирщині депутатам та працівникам виконкому роздали повістки
Звягель, Житомирщина, 22 червня 2023 року. Фото: Олена Кучмій для Суспільного Житомир

Депутатам та працівникам виконкому Звягельської міськради з кінця жовтня почали роздавати повістки. За словами Звягельського міського голови, повістки взяли не всі.

Про те, що депутатам та чиновникам Звягельської міськради роздали повістки, у коментарі Суспільному 26 жовтня розповів Звягельський міський голова Микола Боровець. З його слів, 23 жовтня він отримав лист від тимчасово виконуючого обов'язки керівника територіального центру комплектування (ТЦК).

"В цьому листі був перелік, в тому числі, і працівників нашого виконкому та депутатів міської ради, яким мають вручити повістки. Загалом, йшлося про шістьох депутатів міської ради і десь п'ятьох-шістьох працівників виконкому. Ми вручали ці повістки їм непублічно і в робочому порядку. Всі їх отримали, хтось уже й на медкомісію поїхав. Не взяв повістку один депутат — Олександр Поліщук. Відмовився він, мотивуючи тим, що працівниця, яка йому вручала повістку, не має на це повноважень. Тому я вручив йому її особисто на сесії 26 жовтня на підставі направленого на мене, як на міського голову, листа від тимчасово виконуючого обов'язки керівника ТЦК. Та Поліщук все одно відмовився взяти повістку. Але одна справа, коли ти відмовляєшся один на один з працівником, який її тобі вручає, а інша справа, коли тобі вручають її публічно і складають акт, що ти її не взяв", — розповів Микола Боровець.

27 жовтня Суспільне звернулося за коментарем до Олександра Поліщука, який заперечив слова Звягельського міського голови про те, що йому раніше кілька разів давали повістку, але він її не брав.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Мені ніхто нічого не показував і не розказував. І ніхто мені не показував розпорядження. Міський голова вручав мені повістку на сесії, але я сказав, що вручати повістку має уповноважена особа, а не міський голова. Я не бачив, кому і коли вручали ці повістки раніше, але на сесії з усіх депутатів вручали тільки мені. Зранку на сесії був присутній військовий комісар, до якого в мене немає питань. Зараз я перебуваю у військкоматі — на своїй сторінці у фейсбуці я все вже виклав", — сказав Олександр Поліщук.

Раніше Суспільне повідомляло, що 26 жовтня у Звягелі стався конфлікт: заступник міського голови Віталій Якубов показав непристойний жест людям під міськрадою. Користувач Віталій Піковський, який опублікував це відео у себе на сторінці в мережі Facebook, сказав Суспільному, що Віталій Якубов під міськрадою вступив в нецензурний діалог з депутатом Поліщуком.

У коментарі Суспільному Віталій Якубов пояснив причину своєї поведінки, сказавши, що так різко відреагував на образи, які люди висловлювали на адресу працівників міськради.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок