Літника не буде. Виконком не дозволив встановлювати торговий майданчик на Грушевського

Літника не буде. Виконком не дозволив встановлювати торговий майданчик на Грушевського

Літника не буде. Виконком не дозволив встановлювати торговий майданчик на Грушевського
Суспільне Карпати

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради не погодив облаштування всесезонного торгового майданчика на вулиці Грушевського, 14. Таке рішення члени виконкому ухвалили на засіданні третього вересня.

За рішення не надавати дозвіл на облаштування всесезонного торгового майданчика на вулиці Грушевського, 14 проголосували всі присутні члени виконкому.

Наталія Вінничук мешкає у будинку на вулиці Грушевського, 14. Каже, що задоволена тим, що виконком не дозволив встановлювати майданчик на цій території.

Літника не буде. Виконком не дозволив встановлювати торговий майданчик
Літника не буде. Виконком не дозволив встановлювати торговий майданчик. Суспільне Карпати

"Принаймні на якийсь період часу ми спокійні, що прибудинкова територія залишиться за нами, і ніхто її не чіпатиме. Хочемо вірити, що там газон відновлять. Взагалі-то, це є компетенція комунальних служб, "Теплого дому", до відання якого належить ця територія. Тобто вони управителі, або ж, по-хорошому, ті, хто зробив це, той і має відновити", - розповіла Наталія Віннчук.

Раніше орендарка приміщення у будинку Світлана повідомила, що планувала там облаштувати кав’ярню з кавою та десертами. На прибудинковій території особисто нещодавно прибирала сміття, розбиті пляшки та собачі фекалії.

"У будь-якому варіанті я не планувала, щоб заклад працював з музикою, бо кав’ярня не працює з ніякою музикою, хіба з ледь фоновою. Я там не передбачила нічну музику, тому це є поки міф якийсь. По-друге, літня тераса призначена для того, щоб взяти каву. Тоді навіть під час карантину люди зможуть своє замовлення з’їсти тут", - розповіла жінка.

Нагадаємо, мешканці багатоповерхівки на вулиці Грушевського, 14 були проти облаштування на прибудинковій території всесезонного торгового майданчика.

Авторка: Галина Марійчин

На початок