На війні з РФ загинули п’ятеро бійців з Кіровоградщини. Двоє з Олександрівської громади

На війні з РФ загинули п’ятеро бійців з Кіровоградщини. Двоє з Олександрівської громади

На війні з РФ загинули п’ятеро бійців з Кіровоградщини. Двоє з Олександрівської громади
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули п’ятеро військових з Кіровоградської області: Сергій Москаленко й Володимир Кононенко з Олександрівської громади, Андрій Щур з Дмитрівської, Ігор Саітов з Суботцівської, Олексій Літвінов з Мар'янівської громади.

23 жовтня в Олександрівській громаді попрощалися зі старшим сержантом Володимиром Кононенком. Він житель села Красносілля. Ставши в березні 2022 року на захист країни, отримав поранення. Помер 21 жовтня 2023 року після тривалого лікування.

26 жовтня в селищі Олександрівка прощаються з молодшим сержантом Сергієм Москаленком. Він 1976 року народження. 10 березня 2022 року пішов на війну добровольцем. Був водієм механізованого відділення. Загинув того самого року, 1 квітня, під час виконання бойового завдання біля села Троїцьке Покровського району на Донеччині.

Володимир Кононенко й Сергій Москаленко
Володимир Кононенко й Сергій Москаленко. Колаж: Суспільне Кропивницький

Житель села Дмитрівка Андрій Щур загинув 24 жовтня 2023 року під час мінометних обстрілів російської армії на Харківщині, у районі села Синьківка. Він 1979 року народження. Про час та дату поховання у Дмитрівській громаді повідомлять пізніше.

Андрій Щур
Андрій Щур. Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинув Олексій Літвінов. Він житель Мар'янівської громади. Про час та місце прощання з ним повідомлять додатково.

Олексій Літвінов
Олексій Літвінов. Колаж: Суспільне Кропивницький

У Суботцівській громаді 26 жовтня прощаються з Ігорем Саітовим. Він 1971 року народження. Пішов з життя 24 жовтня 2023 року. Прощання відбувається в селі Володимирівка.

На початок