Підозрюваного в корупції ексдепутата з Одещини оголосили в міжнародний розшук

Підозрюваного в корупції ексдепутата з Одещини оголосили в міжнародний розшук

Підозрюваного в корупції ексдепутата з Одещини оголосили в міжнародний розшук
Затримання мера одного з міст та депутата міської ради, Одеська область, 24 січня. . Фото: НАБУ

Вищий антикорупційний суд оголосив колишнього депутата Ренійської міської ради Одеської області Івана Пойдолова у міжнародний розшук. Його разом з міським головою Рені підозрюють у вимаганні хабаря.

Про це повідомляється в ухвалі Вищого антикорупційного суду від 16 жовтня, що опублікована в судовому реєстрі.

У документі зазначено, що підозрюваний не з’явився на засідання 25 вересня та 16 жовтня. Правоохоронці перевірили чотири потенційні адреси перебування Пойдолова, зв’язалися з дружиною, однак не знайшли його. Дружина повідомила, що не бачила та не розмовляла з чоловіком з вересня, коли у подружжя виникли суперечки та він пішов з дому. Тоді вона подала на розлучення.

За інформацією Ізмаїльської поліції, обвинувачений незаконно перетнув кордон України з Молодовою та нині перебуває в селі Етуліа Вулканештського району, де він народився.

Згідно з даними слідства, депутат разом і з мером Рені Ігорем Плєховим хотіли отримати хабар у розмірі 100 тисяч доларів за виділення земельної ділянки комунальної власності площею 2,5 га в оренду. Їх викрили під час отримання половини хабаря. Наступного дня їм повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Кримінального кодексу України.

Іван Пойдолов був головою комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, охорони природи та історичного середовища Ренійської міської ради. У вересні 2023 року він подав заяву на складання мандату, 28 вересня сесія міськради достроково припинила його депутатські повноваження.

Авторка: Ганна Гілова

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок